Kapen armë antitank në Golesh e Komoran

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia ka kapur numër të madh armësh në Golesh dhe në Komoran, duke përfshirë edhe armë antitank, merr vesh Gazeta Express.

Policia e Kosovës pritet të dalë në konferencë për të folur për këtë aksion, sot në orën 13.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kapen-arme-antitank-ne-golesh-e-komoran/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala