Kapen 40 kg marihuanë, arrestohet një person

Autori:Avdyl Pajaziti

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se 40 kilogramë marihuanë janë kapur në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, në afërsi të Obliqit, me ç`rast edhe është arrestuar një person.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kapen-40-kg-marihuane-arrestohet-nje-person/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala