Kamioni godet një biçiklist në Fushë-Kosovë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë-Kosovë, në këto orë të mëngjesit.

Kamioni që po lëvizte, ka shkelur një person i cili ishte duke drejtuar një biçikletë.

Indeksonline nga vendi i ngjarjes bën të ditur se gjendja e personit ka qenë e rëndë, ndërsa ekipet përkatëse janë parë menjëherë në vendin e ngjarjes. /Indeksonline/

foto

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kamioni-godet-nje-biciklist-ne-fushe-kosove-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala