Kallzim penal ndaj Jabllanoviqit

Autori:Avdyl Pajaziti

Qytetarët e Gjakovës kanë filluar mbledhjen e nënshkrimeve për të bërë një kallzim penal ndaj ministrit të qeveris së Kosovës Aleksander Jabllanoviq. kjo iniciativë ka ardhur pasi ministri kosovarë ka fyer nënat e të zhdukurve të këtij qyteti më pare.

 

image-994e9c1579c37f1ed4bbe9bdd5d1b6c0f34096796ac8e4d35c6303587df64686-V

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kallzim-penal-ndaj-jabllanoviqit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala