Kallet një kamion te rrethi për Fushë Kosovë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një kamion është kallur te rrethi për Fushë Kosovë, raporton Indeksonline. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo ka thënë se është djegur një kamion, ku kanë dal në vend ngjarje edhe Policia e Kosovës edhe Zjarrfikësat. Ahmeti ka thënë se për momentin nuk ka informata shtesë, përveç që një kamion është përfshirë nga flaka.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kallet-nje-kamion-te-rrethi-per-fushe-kosove-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala