Kallet neja nga Haradinaj e Ahmeti

Autori:Gazeta Fjala

Pas fotos së publikuar nga deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi me liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj, kanë qarkulluar edhe foto tjera nga një mbrëmje e organizuar nga Gazmend Abrashi i AAK-së.

Pjesëmarrës kanë qenë shumë personalitete nga partitë opozitare, e për atmosferën e tyre shihet se është përkujdesur Ramush Haradinaj e Shpend Ahmeti i Vetëvendosjes. /Gazeta Fjala/

1

3

4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kallet-neja-nga-haradinaj-e-ahmeti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala