Kadri Veseli e Bajram Rexhepi kremtojnë bashkë pa karamele në Mitrovicë

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy ish-ivalët, të paktën verbalë të PDK-së pas themelimit të koalicionit qeveritar PDK-LDK, Kadri Veseli e Bajram Rexhepi, sot kanë qëndruar me njëri-tjetrin në shënimin e një përvjetori të partisë së tyre.

Bajram Rexhepi dhe Kadri Veseli, gjatë gjithë kohës qëndruan së bashku në një tavolinë, madje edhe tortën e prenë së bashku. Këtë e bënë në ditën 16 vjetorit të themelimit të degës së PDK-së në Mitrovicë.

Pas krijimit ë koalicionit qeveritar PDK-LDK, kur Bajram Rexhepi ishte përjashtuar nga kombinatorika e Hashim Thaçit, kishte bërë akuza të shumta ndaj Kadri Veselit e ky i fundit ia kishte kthyer se “nuk ka më karamele të PDK-së për Bajram Rexhepin”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kadri-veseli-e-bajram-rexhepi-kremtojne-bashke-pa-karamele-ne-mitrovice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala