Kadi Veseli “i kërkon fer” opozitës

Autori:Zekirja Shabani

Kryetari i Kuvendit të Kosovës nuk ka mundur të përmbahet karshi fyerjeve të deputetëve të opozitës dhe është shprehur i gatshëm të përballet me ta.

Nuk ka qenë e qartë se cili deputet ka kërkuar nga Veseli ta ndërpres seancën duke e quajtur kriminel, i cili ka nxitur edhe reagimin e të parit të Kuvendit./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kadi-veseli-i-kerkon-fer-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala