Kadaj-Bujupi: Tërheqje ose dorëheqje

Autori:Avdyl Pajaziti

Shefja e grupit parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj Bujupi, pas marrjes së fjalës është shprehur që opozita nuk e ka ndërmend të dorëzohet.

“Përderisa Kosova është në një gjendje të jashtëzakonshme, ne nuk e kemi në plan të dorëzohemi. Do të vazhdojmë të pengojmë vazhdimin e këtyre marrëveshjeve. Qeveria të tërhiqet ose të dorëhiqet”, ka thënë Kadaj-Bujupi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kadaj-bujupi-terheqje-ose-doreheqje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala