Kabina magjike e pritjes së autobusit (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pepsi Max vendosi që t’i befasojë qytetarët në rrugën New Oxford të Londrës.

Qytetarët e Londrës patën disa përjetime të pabesueshme përderisa prisnin autobusin në kabinën e pritjes në New Oxford, Londër.

Me një kamerë të fshehur dhe një xham-ekran të vendosur në skajin e kabinës, manipuluesit kompjuterik u siguruan që kalimtarëve t’ua japin përjetimin e tyre më të mirë të mundshëm, transmeton lajmi.net.

Prej tigrit që ecën nëpër trotuar e deri tek shfaqja e ufove në qiell, shikoni përjetimet e këtyre njerëzve:\

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kabina-magjike-e-pritjes-se-autobusit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala