Ka edhe policë të vrarë? (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Siç mëson “Zhurnal” jozyrtarisht në aksionin e sotëm ka edhe të vrarë nga radhët e policisë, por nuk dihet se si është situata në radhët e grupeve të armatosura me të cilat u përleshën policia.

Në Spitalin e Kumanovës janë sjellë 4 policë të plagosur rëndë, ndërkaq tre policë që kanë pasur lëndime më të rënda janë dërguar në Qendrën Klinike në Shkup.

Image
Image
Image

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ka-edhe-police-te-vrare-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala