Jep dorëheqje rektori i Universitetit “Haxhi Zeka”

Autori:Avdyl Pajaziti

Rektori i Universiteti “Haxhi Zeka” të Pejës, Naser Mrasori ka dhënë dorëheqje nga pozita e tij në këtë universitet.

Burime të besueshme të gazetës “Zëri” bëjnë të ditur se në vend të tij ushtrues i detyrës së rektorit aktualisht është emëruar Fadil Millaku.

Ndryshe gazeta “Zëri” ka pasur një seri shkrimesh të cilat e kanë lidhur këtë universitet me skandale të ndryshme të diplomave./Zëri/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/jep-doreheqje-rektori-i-universitetit-haxhi-zeka/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala