Jasha jasha, Agim Bahtiri (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, me shumë emocion e ka festuar 26 vjetorin e grevës së minatorëve.

Në këtë video të sigurur nga Gazeta Fjala ai shihet duke vallëzuar si asnjëherë më parë nën ritmin e surleve e tupanave.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/jasha-jasha-agim-bahtiri-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala