Jahjaga viziton Shqipërinë

Autori:Zekirja Shabani

Në datat 10 dhe 11 shtator, Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Shqipëri.

Ajo do të pritet në takime të veçanta nga presidenti Nishani, kryeministri Edi Rama dhe Kreu i Kuvendit Ilir Meta.

Jahjaga do t’u drejtohet me një fjalim edhe deputetëve të Parlamentit të Shqipërisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/jahjaga-viziton-shqiperine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala