Jahjaga takon drejtorin e CIA-së, flasin për terrorizmin

Autori:Gazeta Fjala

Presidentja Atifete Jahjaga është pritur nga drejtori i Agjencisë Qendrore të Inteligjencës të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John O. Brennan, në selinë e kësaj agjencie.

Jahjaga dhe Brennan kanë diskutuar për zhvillimet në fushën e sigurisë në Kosovë dhe rajon, kontributin e Kosovës në koalicionin global kundër terrorizmit dhe përkushtimin e institucioneve të vendit për të thelluar partneritetin me SHBA-të,

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/jahjaga-takon-drejtorin-e-cia-se-flasin-per-terrorizmin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala