Jahjaga sot viziton Novobërdën, Kaçanikun dhe Hanin e Elezit

Autori:Avdyl Pajaziti

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, e shoqëruar nga drejtuesit e Odës Ekonomike të Kosovës, Odës Ekonomike Amerikane dhe Odës Ekonomike Gjermane, vazhdon vizitat nëpër komunat e Kosovës, në kuadër të nismës për përkrahjen e zhvillimit ekonomik.

Presidentja Jagjaga sot do të filloj vizitën nga Komuna e Novobërdës, për të vazhduar në Kaçanik dhe në fund në Komunën e Hanit të Elezit

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/jahjaga-sot-viziton-novoberden-kacanikun-dhe-hanin-e-elezit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala