Jahjaga në hapjen e fushatës “Ti je pjesë e atdheut…”

Autori:Avdyl Pajaziti

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, mori pjesë sot në hapjen e fushatës për regjistrin e diasporës “Ti je pjesë e atdheut – Regjistrohu edhe ti”.

Aktiviteti u organizua nga Ministria e Diasporës, nën udhëheqjen e ministrit, Valon Murati dhe u mbështet nga UNDP/IOM. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/jahjaga-ne-hapjen-e-fushates-ti-je-pjese-e-atdheut/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala