Jacobson: Happy Birthday Kosovo!

Autori:Avdyl Pajaziti

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovës, Tracey Jacobson ka uruar për shtatë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Jacobson ka shkruar pak fjalë.

“Urime ditëlindjen Kosovë”, ka shkruar Jacobson në rrjetin social Twitter.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/jacobson-happy-birthday-kosovo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala