Jablanovic: Kryeministri më shkarkoi

Autori:Avdyl Pajaziti

“Kryeministri i Kosovës e ka përdorur fuqinë e tij ekzekutive për të më larguar nga pozita të cilën e mbaja. Partia që i takoj, Lista Srbska nuk pajtohet me këtë vendim”, ka thënë Jablanovic gjatë një interviste për Klan Kosovën përmes telefonit. “Nuk e pranojmë këtë vendim”, tha Jablanovic. Ai për Klan Kosovën ka thënë se nuk do të nguten me ndonjë vendim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/jablanovic-kryeministri-me-shkarkoi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala