Ja si vjedhin tregtarët! (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kini kujdes, tregtarët, pa marrë parasysh se në cilin vend janë, përdorin hile për të mashtruar blerësit.
Kjo video që do të shihni me siguri do j’ua hap sytë që të keni kujdes kur të bleni diçka.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-si-vjedhin-tregtaret-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala