Ja si u shërbehet të sëmurëve ushqimi në QKUK (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një video që po qarkullon në Facebook, e incizuar më 31 gusht tregon se si një njërën nga repartet e QKUK-së shërbehet ushqimi.

Në video shihet si shërbehet ushqimi pa dorëza, pa lugë, por me duar. Për më tepër, me duart që preket palloma e përdorur, pa larë ato vazhdon të servohet ushqimi për njerëzit e sëmurë.

VIDEO KËTU

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-si-u-sherbehet-te-semureve-ushqimi-ne-qkuk-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala