Ja si u përleshën policia dhe terroristët në Paris (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

Është publikuar edhe video në të cilën shihet policia franceze teksa përleshet me terroristët jashtë sallës së koncerteve në Bataclan kësaj të premte.

Nga aktet terroriste kanë mbetur 129 të vrarë dhe më shumë se 80 të tjerë të lënduar rëndë, shkruan Guardian.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-si-u-perleshen-policia-dhe-terroristet-ne-paris-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala