Ja si ndihesh nëse martohesh me një picë

Autori:Avdyl Pajaziti

Një djalosh rus ka vendosur që të lidhë një martesë ndryshe nga qto që kemi parë deri më sot. Zgjedhja e këtij personi ishte një picë, ai venosi ta bëjë këtë martesë, pasi u lodh së qëni beqar. Ceremonia e dasmës së çuditshme u mbajt në një piceri në qytetin Tomsk, në jug të Rusisë.

I sapomartuari ka pranuar se nuk ka pasur ndonjë lidhje “të fortë” me “nusen” e tij, por i erdhi kjo ide pas vendosi të përdorte “kërpudha” në përmirësimin e një lidhje tradicionale mes dy njerëzve.

“Gjysma e miqve të mi ankoheshin për gjysmën tyre më t ëmirë, ndërsa të tjerë për mungesën e gjysmës tjetër. Dahuria mes dy njerëzve është një gjë e komplikuar. Jam mirënjohës që jam i dashuruar në fund të fundit me një ushqim, pasi dashuria për ushqimin mbetet gjithmonë e qëndrueshme”, ka thënë dhëndri i ri.

213034

213035

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-si-ndihesh-nese-martohesh-me-nje-pice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala