Ja si festohet dasma në Arabinë Saudite (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Arabinë Saudite gjithçka mund të duket më ndryshe nga ajo që jeni mësuar të shihni.

Sheik, para e jetë luksoze është njëra ndër primaret që shumë kush bënë jetën në ato vende.

E diçka si e tillë ra në qendër të vëmendjes kur në një dasmë, mbretërit kur morën nusen festuan aq shumë sa që përdorimi i armëve të secilit dasmor pjesëmarrës ishte siç duket obligativ.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-si-festohet-dasma-ne-arabine-saudite-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala