Ja si e shkatërruan stacionin policor aktivistët e VV-së (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

 

Kjo është gjendja e stacionit të Policisë së Kosovës pas protestave të mbrëmshme të Vetëvendosjes.

Gazeta Fjala sjell këto foto që tregojnë dëmet që i janë shkaktuar këtij objekti.

12167465_1636546939938265_576820453_n

12167259_1636546376604988_1481715336_n

12167365_1636546369938322_548070745_n

12165802_1636546456604980_1430944016_n

12168013_1636546386604987_2010985233_n

12166004_1636546396604986_2095944632_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-si-e-shkartuan-stacionin-policor-aktivistet-e-vv-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala