Ja si duket Samsung S6 me sistemin Android 6.0 Marshmallow

Autori:Avdyl Pajaziti

Samsung Galaxy S6 do të përditësohet me sistemin e ri operativ Android 6.0 Marshmallow nga fundi i këtij muaji. Ndërkohë, janë shfaqur foto të Android 6.0 Marshmallow duke operuar tek Samsung Galaxy S6.

Nuk mund të shihen të gjitha ndryshimet e ndërfaqes që përditësimi do të përfshijë, por ndryshimi tek ndërfaqja TouchWiz UI është më evident. Edhe paneli i njoftimeve ka ndryshuar gjithashtu.

Më poshtë mund të shihni foto të Samsung Galaxy S6 me sistemin operativ Android 6.0 Marshmallow.

1
34
7

Përveç Galaxy S6, Samsung do të përditësojë edhe Galaxy Note 5 dhe Galaxy S6 Edge në fund të këtij muaji.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-si-duket-samsung-s6-me-sistemin-android-6-0-marshmallow/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala