Ja si dukej Lorik Cana bebe dhe fëmi

Autori:Avdyl Pajaziti

 

 

 

Një reportazh i rrjetit televiziv BeIN Sport ka sjellë fotografi interesantepërsa i përket kapitenit të Kombëtaressë Shqipërisë dhe futbollistit të Lazios Lorik Cana.
Gjatë reportazhit ku u fol për jetën e yllit kuqezi, janë publikuar edhe disa fotografi interesante gjatë fëmijërisë së tij.

lorik cana 2lorik cana 3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-si-dukej-lorik-cana-bebe-dhe-femi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala