Ja se si kurdiset lotaria! (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Të gjithë kanë dyshime rreth asaj nëse përzgjedhja e fituesve nëpër lotari është e kurdisur.
Në Serbi ka ndodhur një rast i cili shumë qartë e dëshmon se topat fitues të cilët nxjerrin kombinimet paracaktohen paraprakisht dhe nuk ka të bëjë fare me lojë fati, transmeton lajmi.net.

3

Nga ajo që shihet në ekran në momentin kur del topi i katërt e që është me numër 27, komisioni e paraqet si numër 21.

Te moderatorja krijohet një huti e momentit, ndërsa si për çudi menjëherë pas numrit 27 shfaqet numri 21 i cili në ekran ishte paraqitur më herët. /lajmi.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-se-si-kurdiset-lotaria-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala