Ja se si duket iPhone Edge i lakuar

Autori:Avdyl Pajaziti

Shpesh kemi dëgjuar koncepte  të ndryshme të lidhur me evolimin e modeleve të ndryshme të iPhohe, por shpesh këto koncepte nuk merren parasysh nga Apple duke ngelur thjesht ide.

Një dizajner tashmë ka shkuar më larg dhe ka studiuar teknologjitë të cilat Apple i realizon në iPhone, dhe ai ka krijuar një koncept të një modeli të ri të iPhone me ekranet e lakuara, të cilin mbase Apple do të mund ta bëjë në vitet në vijim.

Mesut G. Designs krijimin e tij e ka quajtur iPhone 7, por një gjë e tillë është e vështirë të ndodhë në gjeneratën e ardhshme të iPhone. Raportet e fundit kanë sugjeruar se Apple do të mund të shfaqet me iPhone të lakuar në vitin 2018, në kohën kur pritet të bëhet lansimi i iPhone 8.

207810

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-se-si-duket-iphone-edge-i-lakuar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala