Ja sa do të jetë ekrani i Galaxy S7 dhe S7 Edge

Autori:Avdyl Pajaziti

Samsung Galaxy S7 dhe S7Edge janë telefonat më të rinj që priten të vijnë në treg. Deri më tani jemi ndeshur me detaje të ndryshme në lidhje me këto modeli përsa ju përket karakteristikave që i karakterizojnë ato.

Sipas Zauba, një faqe interneti që gjurmon importet dhe eksportet e Indisë, tregohet se Galaxy S7 do të vijë me ekranin me diagonalen prej 5.1-inç, ndërsa versioni i telefonit me ekranin e lakuar vjen me madhësinë prej 5.5-inç.

Para disa ditësh, Galaxy S7 (varianti me procesorin e Exynos) është shfaqur në Antutu, me ekranin në 5.1 incc në QHD.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-sa-do-te-jete-ekrani-i-galaxy-s7-dhe-s7-edge/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala