Ja përmbysjet në Tiranë (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo video është filmuar vetëm pak orë më parë në një nga zonat e kryeqytetit në Paskuqan. Ujërat e reshjeve të shiut kanë mbuluar rrugët dhe makinat duken sikur lundrojnë në lumë…

Kjo është video nga Tirana sot:

Video ketu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-permbysjet-ne-tirane-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala