Ja me çfarë e bllokoi Hungaria kufirin për refugjatët sirian (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Që nga 15 Shtatori Hungaria ka mbyllur kufirin me Serbinë për refugjatët të cilët vijnë nga Siria.

Policia Hungareze ka mbyllur kufirin me anë të telave me gjemba të cilat janë shumë të rrezikshme, dha janë vendosur policët të cilët ruajnë ato.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-me-cfare-e-bllokoi-hungaria-kufirin-per-refugjatet-sirian-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala