Ja kush e hodhi gazin në sallë (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Gazin lotsjellës sot e kanë hedhur Smajl Kurteshi e Haxhi Shala.

Seanca ka përfunduar ende pa nisur mirë, ndërkohë që deputetët janë larguar nga salla kryesore, transmeton gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-kush-e-hodhi-gazin-ne-salle/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala