Ja kush hodhi gaz lotesjellës tani

Autori:Zekirja Shabani

Zhvillimin e seancës për herën e tretë e ka penguar me gaz lotësjellës opozita. Kësaj radhe, gazin e ka hedhur deputeti, Albin Kurti, shkruan Gazeta Fjala.

Sic edhe shihet në fotografi Kurti ka ndezur gazin për të pamundësuar zhvillimin e punimeve në seancë.

kurti - gazi

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-kush-e-hodhi-gaz-lotesjelles-tani/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala