Ja kërkesat për protestën e 18 prillit

Autori:Avdyl Pajaziti

Kërkesat për protestën e 18 prillit:

1. Të shfuqizohet vendimi i ZRrEE-së i datës 29 gusht 2014 dhe të shkarkohet Bordi i ZRrEE-së,
2. Trepça të shpallet me ligj ndërmarrje publike me status të veçantë.
3. Të shkarkohet Hajredin Kuqi.
4. Të dorëhiqet Enver Hasani.
5. Të shkarkohet menaxhmenti i RTK-së.

11129901_10206337686863663_4846039977525442562_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-kerkesat-per-protesten-e-18-prillit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala