Ja çka thuhet në dokumentin për themelimin e Asocacionit të Luginës së Preshevës!

Autori:Avdyl Pajaziti

Komunat shqiptare në Luginën e Preshevës sot kanë marrë vendimin për themelimin e Asociacionit të Komunave të Luginës së Preshevës.

Gazeta Blic e sjell të plotë dhe si dokument këtë vendim.

lugina1

– See more at: http://lajmi.net/ja-cka-thuhet-ne-dokumentin-per-themelimin-e-asocacionit-te-lugines-se-presheves/#sthash.xbENIoqW.dpuf

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-cka-thuhet-ne-dokumentin-per-themelimin-e-asocacionit-te-lugines-se-presheves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala