Ja çka ndodhë në dyqanet e Kosovës (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një video e publikuar para pak çastesh tregon se çka konsumojnë kosovarët. Kjo po vazhdon të shpërndahet nëpër rrjete sociale.
Në një qese me makarona shihen shumë insekte teksa lëvizin, pra ende të gjalla.

Në postim tregohet edhe se ku është blerë kjo qese, ndërsa prodhuesi që shihni është nga Shqipëria.

foto

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-cka-ndodhe-ne-dyqanet-e-kosoves-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala