Ja çka bëri Messi 11 orë para nisjes për Manchester

Autori:Avdyl Pajaziti

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, vetëm 11 orë para nisjes për Angli ku skuadra e tij do të zhvillojë ndeshjen ndaj skuadrës vendase Manchester Cty në kuadër të fazës së parë të eliminimit direkt të Champions League-s, ka vizituar kazionin në Barcelonë. Ai ishte në kazino se bashku me bashkëlojtarin e tij, Gerard Pique dhe ish bashkëlojtarin, Cesc Fabregas. Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique nuk i ka mbrojtur ata. Ishte e qartë se ai nuk ishte aspak i kënaqur nga veprimet e futbollistëve të tij, shumë pak kohë para njërës nga ndeshjet më të rëndësishme për ekipin e tij. Por, Pique është vetëmbrojtur. “Është jeta ime private. Ne ja kaluam mirë aty”, tha numri 3 i Barcelonës, Pique.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-cka-beri-messi-11-ore-para-nisjes-per-manchester/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala