Ja çfarë moti do të kemi deri të mërkurën

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët, vende-vende me shi e me bubullima, njoftojnë meteorologët. Temperatura më e lartë gjatë ditës do të jetë nga 19 deri më 24 gradë Celsius.

Të dielën pritet të mbajë mot më i ngrohtë, por me mundësi reshje shiu.

Të hënën parashihet mot me diell e më ngrohtë ndërsa të martën në mbrëmje mund të ketë reshje shiu të përcjella me bubullima.

Të mërkurën pritet sërish rënie e temperaturave.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-deri-te-merkuren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala