Ja çfarë krimesh ka bërë Policia serbe ndaj femrave shqiptare (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një grua për emisionin Pa Rrotlla ka pranuar të flasë në kushte anonimiteti. Ajo flet për dhunimet që i kanë përjetuar gjatë kohës së luftës – ajo dhe shumë femra të tjera shqip.

“ I kanë dhunu edhe në prezencë të familjes, d.m.th. i njëjti person i ka dhunu nënë e bijë”, ka thënë ajo.

Dëgjojeni rrëfimin tronditës të kësaj gruaje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-cfare-krimesh-ka-bere-policia-serbe-ndaj-femrave-shqiptare-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala