Ja çfarë kishte thënë Vuçiq për muslimanët e Bosnës në vitin 1995

Autori:Zekirja Shabani

Kreu i Qeverisë së Serbisë, i cili u përkul të shtunën para viktimave të masakrës së Srebrenicës në vitin 1995 kishte thënë se për një serb të vrarë në Bosnje, Serbia do të vriste 100 musliman./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-cfare-kishte-thene-vuciq-per-muslimanet-e-bosnes-ne-vitin-1995/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala