Ja çfarë i bënë Prishtinës “pijanecët” [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas përfundimit të “festivalit të birrës&muzikës dhe verës” të mabjtur në Prishtinë, gjendja e Pallatit të Rinisë është  katastrofale.

As organizuesit e as pjesëmarrësit nuk janë përkujdesur në largimin e mbeturinave të cilat i kanë hudhur vetë ata.

Gjendjen më së miri e tregojnë fotot në vijim.

FB_IMG_1434359709529FB_IMG_1434359706542FB_IMG_1434359703240FB_IMG_1434359700767FB_IMG_1434359697548

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ja-cfare-i-bene-prishtines-pijanecet-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala