Ivica Daçiq përfshihet në skandal seksual (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ish-Kryeministri serb, tani minister i Jashtëm,  Ivica Daçiq është në qendër të vëmendjes së publikut serb në lidhje me çështjen e pretenduar seksuale me dy pjesëmarrëse të famshme në një ‘Reality Show me Çifte’- shkruan e përditshmja serbe Kurir.

Bëhet fjalë për një ish-anëtare të grupit “Modelsice” Ruzica Veliçkoviq e cila në gjendje të dehur ka pranuar se ajo dhe Natasha e cila gjithashtu konkurrojnë në këtë shfaqje, kanë pasur marrëdhënie seksuale me Daçiqin dhe se ai i ka paguar rreth 300 euro.

Ish-kryeministri deklaroi se kjo është një gënjeshtër dhe se për këtë gjë do të ngrejë padi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ivica-daciq-perfshihet-ne-skandal-seksual-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala