Istogu solidarizohet me çiftin çek në këtë mënyrë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Vrasja makabre e çiftit çek në Shkodër ka prekur edhe kosovarët. Në shenjë solidarizimi me çiftin e vrarë dhe popullin çek disa të rinjë nga Istogu janë solidarizuar me anë të sportit, transmeton Indeksonline.

Ata kanë veshur fanelat e Çekisë dhe skuadrave çeke në shenjë mbështetje pas aktit qyqar të mdodhur dy ditë më parë. /Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/istogu-solidarizohet-me-ciftin-cek-ne-kete-menyre-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala