Istog, vajza rrah nënën e saj

Autori:Avdyl Pajaziti

Një vajzë nga Istogu ka sulmuar fizikisht nënën e saj, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, sulmit i ka parapri një mosmarrëveshje që ka pasur vajza me nënën e saj.

Nëna e sulmuar ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit e dyshuara lirohet në procedure të rregullt.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/istog-vajza-rrah-nenen-e-saj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala