Isni Kilaj, zëvendësministër i Financave

Autori:Avdyl Pajaziti

Ish Kryetari i Komunës së Malishevës për dy mandate, dhe kryetari i Degës së PDK-së në Malishevë, do të emërohet Zëvendësministër në Ministrinë e Financave.

Burime të MalishevaPress-it brenda degës së PDK-së në Malishevë, informojnë se z. Kilaj, që nga nesër do të filloj punën në Ministrinë të cilën e udhëheq Abdullah Hoti i LDK-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isni-kilaj-zevendesminister-i-financave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala