Ismet Beqiri e Haki Rugova si Thaçi, publikojnë foto nga aeroplani (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas zëvendëskryeministrit Hashim Thaçi është rendi i Ismet Beqirit dhe Haki Rugovës. Kjo dyshe ka publikuar fotografi nga aeroplani.

Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së Ismet Beqiri dhe Haki Rugova kanë publikuar selfie nga aeroplani. Një veprim i tillë u bë më parë edhe nga Hashim Thaçi

Këta tre zyrtarë kane qenë në një udhëtim meditjesh në Gjenevë, ku kanë publikuar foto.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ismet-beqiri-e-haki-rugova-si-thaci-publikojne-foto-nga-aeroplani-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala