Ismaili-Thaçit: “Hashë, a kishe pranu me e bo testin për kokainë?” (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Thirrjes së Hashim Thaçit për test për alkool të deputetëve të Kuvendit të Kosovës, i është përgjigjur deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Ismaili i ka shtruar një pyetje zv.kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi.

“Hashë, mbasi u deklarove që duhet me i testue deputetët se a janë nën influencën e alkoolit, po m’intereson se a kishe pranue ti me do dosta me iu nënshtrue edhe testit të kokainës, tash që u çel ky muhabet?”, ka shkruar Ismaili në Facebook.

fisnik ismaili

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ismaili-hashe-a-kishe-pranu-me-e-bo-testin-per-kokaine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala