Ish-avokati i popullit, Sami Kurteshi, aderon në Vetëvendosje

Autori:Gazeta Fjala

Ish-avokati i popullit, Sami Kurteshi, ka aderuar në Lëvizjen Vetëvendosje.

Aderimin Kurteshi pritet ta bëjë publik në një konferencë të përbashkët me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri.

Përafrimi i tij më këtë subjekt është vërejtur kohëve të fundi. Po ashtu, Sami Kurteshi është vëllai i deputetit të Vetëvendosjes, Ismail Kurteshi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ish-avokati-i-popullit-sami-kurteshi-aderon-ne-vetevendosje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala