Isa Mustafa thërret kabinetin qeveritar

Autori:Zekirja Shabani

​Qeveria e Republikës së Kosovës do të mbajë mbledhje të shtunën, të cilën do ta kryesojë kryeministri Isa Mustafa.

Zyra për komunikim publik me anë të një komunikate ka njoftuar vetëm për “agjendën e kryeministrit”, sipas së cilës ai do të marrë pjesë në mbledhjen e Qeverisë që do të fillojë në orën 10:00.

“Kryeministri Isa Mustafa merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës”.

Në komunikatë nuk ka informata për arsyen e thirrjes së mbledhjes dhe as për rendin e ditës./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/isa-mustafa-therret-kabinetin-qeveritar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala